Znasz tę postać? Z pewnością tak. Ta kreskówka bawiła przynajmniej 3 pokolenia i nadal jest równie popularna. Jeśli i Twoje dziecko jest fanem sympatycznego Scoobiego i jego paczki, to polecamy Ci poduszki i kołdry Scooby-doo.

Poszewki Scooby-doo od Carbotex

Te możesz kupić już za mniej niż 10 zł. A warto, bo materiał od firmy Carbotex jest dobrej jakości, zaś nadruk jest bardzo wyraźny i utrzymuje się nawet po wielu praniach.

Ponadto kołdry w rozmiarach dziecięcych takich jak 100 x 135 cm.

Te i inne produkty z logiem Scooby-doo znaleźć można w naszym sklepie internetowym (link tutaj).

Warto dokładnie przeszukać poszczególne kategorie, a jeśli nie udało się znaleźć odpowiedniego wzoru, warto się także z nami skontaktować lub odwiedzić nasz sklep stacjonarny, gdyż często zdarzają się sytuacje, że nowa kolekcja nie jest jeszcze wprowadzona lub dana partia została wyprzedana i nie odświeżyliśmy jeszcze oferty.

Poduszki i kołdry Scooby-doo na zamówienie

Jeśli masz upatrzony jakiś ciekawy wzór i nie możesz go nigdzie znaleźć w dobrej cenie, skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie ten produkt prosto z hurtowni. Wieloletnie doświadczenie na rynku, pozwoliło nam wypracować naprawdę interesujące rabaty, stąd Ty jako klient możesz dostać atrakcyjną ofertę końcową, która nierzadko jest znacznie lepsza niż w przypadku zakupów w dużych marketach domowych.

UWAGA: na życzenie klienta, możemy też przeszyć poszewkę na inny wymiar, dlatego z jakimikolwiek sprawami, warto się z nami kontaktować bezpośrednio w zakładce kontaktowej.

Pozdrawiamy Serdecznie i zapraszamy na zakupy.

Polpuch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website