Nasi najmłodsi uwielbiają kreskówki, a także filmy dla dzieci. Czy tylko dzieci? Chyba każdy z nas zna takie postacie jak Batman, Spider-man, Superman i wiele innych. Od zawsze popularne były motywy z superbohaterami. Zabawki i gadżety różnego rodzaju, dlaczego by więc nie zapatrzeć naszego malucha w poduszki i kołdry z superbohaterami?

Oto kilka wzorów od nas.

Poduszki z Batmanem

Tego pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Równie dobrze rozpoznawalne jest jego logo w postaci nietoperza, które często jest motywem na koszulkach, czapkach i innych częściach ubrania. Jeśli chcesz mieć poduszki z motywem Batmana, zapraszamy tutaj. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Poduszki z Supermanem

Kolejny superbohater potrafi latać i ma niesamowitą siłę. Jego kolory niebieski i czerwony, a także charakterystyczne S w logo, z całą pewnością zna każdy z nas. Jeśli chcesz poduszki lub kołdry z takim logiem Supermana, to koniecznie sprawdź nasz sklep.

Kołdry ze Spider-manem

Nasz kolejny bohater to pół człowiek, pół pająk. Spider-man jest znany z tego, że potrafi chodzić po ścianach, a także wypuszcza sieć. Jeżeli interesują Cię motywy kołder lub poduszek z tym właśnie superbohaterem, warto rzucić okiem na odpowiedni dział w naszym sklepie, tutaj.

Jeśli interesują Cię inne motywy poduszek i kołder z innymi superbohaterami, warto sprawdzić w naszym sklepie i wpisać nazwę Twojego bohatera. Jeśli nie ma jej na sklepie stacjonarnym, warto skontaktować się z nami lub odwiedzić nasz sklep stacjonarny, gdyż wiele artykułów nie jest jeszcze wystawionych w sklepie stacjonarnym, a mamy je na magazynie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnych zakupów w Polpuchu.

Pozdrawiamy Serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website