Witaj serdecznie. Z firmą Poldaun współpracujemy już od wielu lat (pisząc od wielu, nawet ciężko jest to dokładnie ustalić, bo nasza współpraca zaczęła się tak dawno temu). Dla wtajemniczonych, skąd taka nazwa firmy? Jako ciekawostkę warto dodać, że nazwa nawiązuje do polskiego puchu, gdyż „down” (wymawiane daun), które po angielsku oznacza dół, ale także puch. Ot i małe wyjaśnienie.

Dlaczego warto kupić kołdry i poduszki Poldaun? Postaramy się w kilku słowach na ten temat odpowiedzieć.

Poduszki Poldaun są białe

Większość produktów z tej firmy jest produkowane właśnie w białym kolorze i zazwyczaj prostym kroju w rozmiarach kwadratowych, a także prostokątnych, gdzie szerokość jest zazwyczaj o 10 centymetrów dłuższa od wysokości.

Firma wychodzi z takiego założenia, że i tak ostatecznie stosujemy poszewkę, więc kwestia kolorystyki zostaje po stronie klienta, który kupuje dla takiej poduszki dowolne poszewki, dobiera pościele itd. Cała magia poduszki Poldaun kryje się w środku. Czy można to nazwać „technologią”? Chyba tak.

Poduszka z suwakiem

Ciekawe i jakże proste rozwiązanie – suwak / zamek błyskawiczny, dzięki któremu samodzielnie możemy kontrolować stan wypełnienia. Można w każdej chwili taką poduszkę samodzielnie uprać. Materiał osobno, wsad osobno, wszystko w spokoju wysuszyć. Taki proces jest nieco utrudniony w przypadku poduszek bez suwaka, które musimy zwyczajnie rozpruwać.

Zobacz propozycję poduszki Poldaun 40×40

Poduszka antyalergiczna i nie tylko

Poduszki tej firmy posiadają certyfikat Tekstylia Godne Zaufania Oeko-tex. Oznacza to  że materiały wykonane do produkcji takich poduszek, spełniają najbardziej restrykcyjne normy, są delikatne i odpowiednie nawet dla niemowląt. Przede wszystkim:

  • wolne od metali ciężkich,
  • wolne od szkodliwych substancji chemicznych,
  • sztucznych barwników szkodliwych dla skóry,

Poduszki Poldaun można prać w temperaturze 60 stopni, co zapewnia zabicie wszystkich zarazków i drobnoustrojów, co ma duże znaczenie w przypadku stosowania tych poduszek przez alergików czy osoby o delikatnej skórze.

Pozostaje zaprosić do naszego sklepu www.Sklep.Polpuch.pl w którym znajdą Państwo poduszki Poldaun w różnych rozmiarach. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania co do tego producenta lub konkretnej poduszki czy innych artykułów, to zapraszamy do kontaktowania się z nami. W zakładce kontaktowej znajdują się dostępne formy komunikacji.

Pozdrawiamy Serdecznie.

One thought on “Poduszki Poldaun opinie i ciekawostki

  1. Ja mam poduszki i kołdry z tego Poldaun i są rewelacyjne.
    Już 3 rok używamy i tylko w jednej poduszce trochę „wybił: się wkład ale można go dokupić za grosze i dosypać bo poduszka jest otwierana 🙂
    Poduszki dla alergików Poldaun zdały egzamin u mnie w domu bo wszyscy jesteśmy alergikami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website