21 marzec Po zimie czas na małe zmiany w sypialni. Gdy grube, ciepłe zimowe kołdry stają się zbyt gorące, warto pomyśleć nad zmianą aranżacji sypialni, ale nie tylko pod kątem ergonomii snu, ale także pod kątem wizualnym.

Na wiosnę inaczej?

Pory roku wiążą się z różnymi charakterystycznymi cechami, które możemy przełożyć na nasz wystrój, do czego oczywiście Was zachęcamy. A jedną z takich małych zmian, które można dokonać w naszym otoczeniu, są z całą pewnością pościele. Wiosenne kolekcje pościeli, jakie możemy polecić u nas to z całą pewnością „ten” charakterystyczny motyw, czyli kwiaty. Bo jeśli wiosna, to z całą pewnością kwiaty.

Z takich kwiacianych wzorów do wyboru mamy między innymi te pościele. Jednak pamiętaj, że mimo wszystko warto odwiedzić nasz sklep stacjonarny, gdyż w sklepie internetowym nie jesteśmy w stanie wystawić wszystkich wzorów (wzorów katalogowych mamy tysiące – dokładnie tak, tysiące wzorów wielu znanych marek, które jesteśmy w stanie dostarczyć nawet na następny dzień).

Wiosenne kołdry i poduszki

Na początku wpisu wspominaliśmy, że warto pomyśleć o nieco bardziej przewiewnych kołdrach. Oczywiście obecnie nasze mieszkania są dobrze ocieplane zimą, zaś latem często klimatyzowane, możemy też otworzyć okno itd. Jednak sama świadomość spania pod nieco lżejszą kołdrą, już daje nam lepszy komfort snu. Z tych lżejszych kołder wiosennych, polecamy między innymi te modele.

Kołdry i poduszki (wiele z naszej kieleckiej fabryki), są lekkie, dedykowane na wiosnę i lato, w wielu ciekawych wzorach.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktowania się z nami przez zakładkę kontaktową, ale przede wszystkim do odwiedzenia naszych sklepów (internetowego i stacjonarnego), gdzie znaleźć można odpowiedzi na wszystkie pytania związane z naszymi produktami.

Pozdrawiamy

Polpuch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website