Collection World pościele z pomysłem

Jeśli poszukujesz sprawdzonego dostawcy pościeli Collection World, to zapraszamy do nas. Opowiemy Ci w tym wpisie kilka słów, które warto wiedzieć na temat pościeli tej marki, a także zaproponujemy pościel specjalne dla Ciebie w cenie, której nawet nie dostaniesz bezpośrednio u producenta! 🙂

Jest to możliwe dzięki wieloletniej współpracy (nasz sklep firmowy, a także nasza działalność w branży produkcji pościeli z puchu i pierza, to już 3 pokolenia)

Collection World 160×200

To podstawowe rozmiary – standard jeśli chodzi o sprzedaż produktów tej marki. Jeśli poszukujesz czegoś własnie od nich, to z całą pewnością warto zajrzeć bezpośrednio do naszego sklepu internetowego: Collection World sklep.

Jeśli chodzi o różnorodność wzorów tej marki, to nawet ciężko powiedzieć co można u nich znaleźć, bo jest tego naprawdę dużo. Na samym sklepie mamy:

  • pościele w paski,
  • pościele w kwiatki,
  • pościele w gwiazdki,
  • pościele w eleganckie wzorki,
  • pościele jednokolorowe,
  • pościele 3d z wyrazistymi wzorami,
  • pościele w kolorach stonowanych.

A mówimy tylko o jednym producencie, czyli Collection World. Cała gama naszych produktów jest znacznie bardziej bogata.

Collection World cena

Ceny pościeli Collection World są naszym zdaniem bardzo przystępne. Zaczynają się od 68 złotych i w tej cenie jest do wyboru naprawdę duża gama wzorów. Następnie w przedziale do 100 zł możemy znaleźć eleganckie zestawy 4 częściowe.

Kolejny pułap to cena 130 zł i tutaj zaczynają się już pościele 3D z bardzo wyraźnymi i żywymi wzorami (od natury, kwiaty, zwierzęta, po samochody i różne wzory abstrakcyjne). Tak więc z całą pewnością każdy znajdzie coś do własnego wystroju.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Kielcach, a także do odwiedzania naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website