Zapewne nie raz wspominaliśmy o marce Mengtianzi na naszym blogu, jednak warto dodać o nich co nieco nowego, gdyż cały czas dostarczają nam swoje nowe wzory w tradycyjnym rozmiarze 160×200.

Jeśli poszukujesz nowej inspiracji w ciekawych, oryginalnych, nietypowych wzorach, to Mengtianzi Collection World jest dla Ciebie.

Jakie wzory Mengtianzi

Wzorów jest naprawdę cała masa, a jeśli nie wierzysz słowom, warto zajrzeć na nasz sklep internetowy (możliwość zakupu także na miejscu). Sprawdź tutaj pościele Mengtianzi w sklepie internetowym.

Wzory w paski, kropki, szlaczki, motywy dla dzieci z samochodami, piłką, zwierzętami, pościele w stonowanych, pastelowych kolorach, pościele dla młodzieży w nieco bardziej jaskrawych, nowoczesnych wzorach. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Mengtianzi cena

Te są naprawdę przystępne, gdyż zaczynają się już od 57 zł (za pościele 150 x 200). Zdecydowana większość jest w granicach 60 – 70 zł. Cena jest niska, jednak jakość wyrobów jest bardzo dobra. Solidne, trwałe materiały, wzory które utrzymują się długie lata, nie ścierają się.

Materiał to bawełna, lub satyna w zależności od wybranej pościeli co można zobaczyć w opisie składu produktu.

Mengtianzi opinie

Marka od lat cieszy się dobrą opinią, jest chętnie wybierane przez naszych klientów od wielu lat. Przemawiają za tym 3 powody: dobra cena, jakość i masa wzorów dostępnych dla każdej grupy odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, skontaktowania się z nami lub do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Kielcach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website