pościele dla młodzieżyTo, że mamy pościel dziecięcą – to jest jasne. To że oferujemy pościele dla dorosłych, to też oczywiste, ale nie wszyscy wiedzą, że w naszym sklepie jest także pościel młodzieżowa.

Jakie pościele dla młodzieży?

Młodzież to nietypowa grupa konsumentów. Bardzo wymagająca, ale przede wszystkim bardzo rozbieżna. Potocznie za młodzież uznaje się osoby od 13 – 20 roku życia, czyli od gimnazjalistów, po początkujących studentów. Czyli z jednej strony są to jeszcze dzieci (ta młodsza część), którzy cały czas oglądają kreskówki, mają swoich ulubionych bohaterów z bajek, a z drugiej, to już dojrzali ludzie, którzy chcą bardziej stonowane kolorystycznie pościele, ale mimo to żeby były designerskie i wyróżniające się.

Staramy się dobrać pościel młodzieżową zarówno dla jednych jak i drugich. Dlatego w sklepie Polpuch znajdziecie między innymi:

– pościele dla młodzieży z motywami kreskówek,

– pościele dla młodzieży o stonowanej kolorystyce,

– pościele dla młodzieży z wesołymi, często komicznymi motywami, cytatami itd.

minecraft pościeleGdzie można kupić taką pościel młodzieżową w Kielcach?

Nasz sklep znajduje się na ulicy Wapiennikowej (dokładny adres i godziny otwarcia sklepu, znajdziecie w zakładce kontaktowej) i to jedna z możliwości zakupu takich pościeli. Kolejna to nasz sklep internetowy, który niedawno uruchomiliśmy pod adresem http://sklep.polpuch.pl na który Was serdecznie zapraszamy. Jeśli w danym dniu nie było artykułów, które Cię interesują, zajrzyj do nas jutro, gdyż cały czas uzupełniamy asortyment.

Zapraszamy gorąco.

 

4 thoughts on “Pościel młodzieżowa w Kielcach – zapraszam do sklepu Polpuch

  1. Ostatnio kupowaliśmy w Polpuchu pościele dla dzieci, dla Majki (2 latka) i dla Wojtka (4 latka). Dzieciaki zadowolone, to i my się cieszymy. Na pewno za 2 – 3 lata wrócimy ponownie, po nowe pościele dla dzieci i dla młodzieży (już trochę 😉 )

  2. Ja widziałam, że nad drzwiami są różne takie poduszki młodzieżowe. Oni często dowożą nowy towar, dlatego że ja widzę, że co jakiś czas im się to zmienia na stanie w sklepie. Ale najlepiej się zapytać, bo z tego co wiem, to co jest na sklepie, to jest nie wszystko, drugie tyle mają na magazynie i mogą dowieźć na następny dzień, a czasem nawet za kilka minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website