Po tytule można by się zastanawiać o co właściwie chodzi? A oczywiście o najnowszy krzyk mody – dziecięce pościele, które świecą w nocy.

Mowa tutaj o pościelach marki Carbotex z którą współpracujemy od wielu lat, zajmując się dystrybucją ich produktów.

Jak działają świecące pościele?

Nie ma w tym żadnej elektroniki czy baterii, cała magia świecących pościeli jest ukryta w specjalnej farbie fluorescencyjnej, nakładanej na wzory pościeli. Dzięki temu niektóre elementy (np. kontury) obrazków, po zgaszeniu światła elektrycznego, same dają lekką poświatę. Efekt jest naprawdę zaskakujący i robi ogromne wrażenie, nie tylko na najmłodszych. Światło jest delikatne, nie razi, dlatego dziecko które śpi w takiej pościeli, po zamknięciu oczu nie będzie dostrzegać żadnego oświetlenia (to delikatna poświata).

Świecąca pościel gdzie kupić?

Jedną z możliwości jest oczywiście nasz sklep internetowy. Świecące pościele można nabyć na przykład tutaj.

Jeśli akurat nie mamy nic na stanie w sklepie internetowym, to warto skontaktować się z nami bezpośrednio w dziale z zakładką kontaktową (numer telefonu lub mail), ponieważ może zdarzyć się sytuacja, że skład magazynowy w sklepie internetowym nie został uzupełniony, zaś mamy towar w sklepie stacjonarnym (do którego także zapraszamy).

A zatem

Jeśli poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent, lub chcesz sprawić swojemu dziecku ciekawą niespodziankę to z całą pewnością świecąca pościel od Barbotex będzie idealnym wyborem.

Zapraszamy do zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website