Witaj serdecznie, jeśli poszukujesz pościeli w dobrej cenie, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyprzedaży do naszego sklepu internetowego z pościelami.

Czym są wyprzedaże pościeli?

Dlaczego możemy zaoferować klientowi niższą cenę za pościele dobrej jakości? Czy są uszkodzone? Czy jest to produkt powystawowy? Oczywiście, że nie. Głównym powodem obniżenia ceny jest wejście na rynek nowych kolekcji. W momencie gdy marka z którą współpracujemy wypuszcza nową kolekcję – na przykład jesienną po okresie letnim, wtedy mamy do wyboru dwie możliwości: oddać obecną kolekcję do producenta lub sprzedać ją po niższej cenie.

Pościele tanie jak w hurtowni

Producent tak naprawdę musiałby zutylizować produkt, dlatego jest w stanie opuścić jego cenę znacznie niżej (czasem NAWET do ceny produkcyjnej, ponieważ to i tak tańsze rozwiązanie, niż utylizacja, za którą trzeba by było przecież zapłacić, a do tego transport, kwestie odpadów, koszty administracyjne, faktury itd.).

Wyprzedaż pościeli w naszym sklepie, to idealna okazja dla każdego, kto ceni sobie dobrej jakości pościel, a tym samym nie podąża ślepo za trendami w wystroju wnętrz.

W dziale z wyprzedażami, znaleźć można między innymi marki takie jak: pościel Collection World , Mengtianzi , Coton ‚World , Rosa , Andropol , Detexpol, we wszystkich rozmiarach 140×200, 160×200, 180×200 oraz 200×220 cm.

Zachęcamy, bo naprawdę warto.

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą wyprzedaży pościeli Kielce, to zapraszamy do naszego sklepu tutaj. Można także odwiedzić nasz sklep stacjonarny, adres znajdziesz w zakładce kontaktowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website